TERAZ JA!

Teraz ja! Darmowy wirtualny program wzmacniania pewności siebie dla kobiet

waiting_for_spring-967173

Dzięki udziałowi w projekcie:

– poznasz lepiej samą siebie

– dowiesz się, jak trenować asertywność

– oswoisz swojego wewnętrznego krytyka

– wzmocnisz swoją pewność siebie

Pamiętaj – wszystko, czego potrzebujesz masz w sobie. Jesteś doskonała, taka jaka jesteś. Tylko czasami tego nie dostrzegasz. A może kiedyś byłaś silną i świadomą kobietą, ale gdzieś się pogubiłaś w życiowej drodze? Sama taka byłam, więc doskonale Cię rozumiem. Udało mi się wiele rzeczy przepracować i teraz pomogę Ci znaleźć siebie silną i prawdziwą.

Program potrwa dwa tygodnie i zaczyna się 4 kwietnia. Co dwa dni otrzymasz ode mnie maila PDF-em do przeczytania, plikiem audio do odsłuchania i ćwiczeniem do zrobienia. Poza tym dostaniesz moje wsparcie na tajnej grupie na facebooku. Zachęcam Cię do dzielenia się tam z nami refleksjami na temat programu, zadawania pytań i aktywnego uczestnictwa w dyskusjach – ale nic na siłę, jeśli chcesz – to możesz. Jeśli nie chcesz – to nie musisz – i to jest ok.  Ja polecam Ci tę formę, bo sama przekonałam się, jaka siłę potrafią mieć takie grupy.

Dołącz już teraz – program jest w 100 procentach DARMOWY  i zawsze taki będzie. Chcesz do nas dołączyć? Zarejestruj się!

arrow_four_down

[FM_form id=”8″]

Brak możliwości komentowania