SZKOŁA TRENERÓW

Po co mi szkoła trenerów?

Jeśli jeszcze nie prowadziłaś szkoleń i warsztatów – zobaczysz, że zostać  trenerem wcale nie jest aż tak trudno. Poza tym podniesiesz swoją wartość jako pracownika a jednocześnie zdobędziesz nowy zawód, który da Ci możliwość zarabiania zdecydowanie powyżej średniej krajowej. Jeśli jesteś na przykład doradcą zawodowym lub już prowadzisz szkolenia – usystematyzujesz swoją wiedzę na temat nauczania dorosłych, co sprawi że Twoje szkolenia będą jeszcze bardziej efektywne i angażujące a uczestnicy zaczną sobie Ciebie polecać.

Dlaczego my?

Nie narzucamy ograniczeń. Szkoła trenerów nie jest kursem stricte biznesowym ani psychologiczno-rozwojowym – znajdujemy się pośrodku tej osi i synergicznie łączymy oba podejścia. Po naszym kursie sam wybierasz, czy chcesz pracować dla biznesu, dla sektora publicznego, oświaty czy w szeroko pojętej branży usług rozwoju osobistego. My dajemy ci uniwersalną bazę kompetencyjną, na której Ty budujesz swoją drogę.

Czym się wyróżniamy?

Szkoła Trenerów STO to intensywny kurs zawodowy, który ukończysz już w 2 miesiące – z naszych doświadczeń wynika, że to czas wystarczający, aby – z jednej strony przeprowadzić pełen proces nauczania – a z drugiej strony – nie zamęczyć uczestnika.

Szkoła trenerów to nie jest zwykły kurs zawodowy.

Ukończenie naszego kursu  to nie tylko zdobycie nowych kwalifikacji zawodowych ale również duża wartość, jaką jest rozwój osobisty i poprawa życia zarówno w sferze finansowo-zawodowej jak i prywatnej i osobistej.  Nasi uczestnicy podkreślają zwłaszcza tę drugą wartość, mówiąc o tym jak udział w Szkole Trenerów STO wpłynął na polepszenie jakości ich życia w całości. Nabierają pewności siebie, stają się asertywni i otwarci na nowe zadania, jakie stawia przed nimi codzienność. Żyją lepiej, pełniej i z pasją.

women-697928_1920

 

Opinie uczestników – o naszej szkole trenerów i prowadzących:

„ Po ukończeniu Waszego kursu moje życie nabrało zupełnie innego tempa. Robię to, co kocham a na dodatek całkiem dobrze mi za to płacą. Cały czas się rozwijam zawodowo – skończyłam studia podyplomowe z coachingu i cały czas poszerzam swoje kompetencje. Teraz wiem, że idę dobrą drogą i żałuję, że nie zrobiłam tego kursu wcześniej”.

„Szkoła trenerów pokazała mi, jaki powinien być trener, jakie umiejętności i kompetencje są istotne, na co zwrócić uwagę podczas wystąpień publicznych, jak przygotować się do szkolenia. Poza tym szkolenie było sprawnie przeprowadzone, konkretnie, na temat, osoba prowadzącej – kompetentna, energetyczna, profesjonalna. Oby więcej takich trenerów!”

„Agata pokazała mi nowe możliwości, uświadomiła mi jaki potencjał drzemie uśpiony we mnie”

„R E W E L A C J A – najlepsza osoba, którą poznałam, jako trenera.”

„Szkolenie na bardzo wysokim poziomie. Ola była perfekcyjnie przygotowana do szkolenia, „chciało się ” jej słuchać. Ola dysponuje bardzo bogatym warsztatem, swoją wiedzę przekazuje dokładnie, popiera ją trafnymi przykładami. Dba o dobrą atmosferę w grupie szkoleniowej, nie manipuluje naszymi działaniami lecz zachęca do współpracy. Bardzo trafiał do mnie sposób przekazu treści. Współpraca z Olą jest przyjemnością, ze szkolenia wyszłam bogatsza o wiedzę i doświadczenia. Jest to kolejna osoba, która jest dla mnie wzorcem do naśladowania. Bo nie tylko czerpałam z wiedzy Oli, ale również z jej postawy trenerskiej. Profesjonalizm, zaangażowanie, precyzja, troska o uczestnika- to moje podsumowanie. Byłoby przyjemnością uczestniczyć w kolejnych szkoleniach przygotowanych przez Olę”.

„Moje odczucia… Bezpieczeństwo, zaufanie do trenera, szczerość, naturalność Trenera, która nie onieśmielała lecz porywała do pracy. A po szkoleniu czułam niedosyt, ale nie wiedzy tylko współpracy z Olą. Dziękuję za możliwość poznania kolejnej Osoby, która dzieli się ze mną pozytywną energią :)”.

Chcesz sie zpisać na moj kurs trenerski? Napisz do mnie a ja prześlę Ci wszystkie informacje dotyczace aktualnych naborów i programu szkoły

[FM_form id=”3″]

Brak możliwości komentowania