O MNIE

Witam Cię na mojej stronie.

Nazywam się Justyna Gałka i pomagam kobietom w rozwijaniu umiejętności prowadzenia szkoleń.

Od 9 lat zajmuję się szkoleniami a od 2 lat uczę innych tego, jak uczyć. W ciągu tych 9 lat przeszłam długą drogę od skromnej dziennikarki lokalnej gazety do właścicielki własnej szkoły. Uwielbiam się uczyć i ciągle rozwijać swoje umiejętności – dlatego w sieci działam jako Pani Kompetencja.

Uczyłam się od najlepszych – autoprezentacji między innymi od dziennikarzy radiowych i  telewizyjnych, takich jak Marek Czyż czy Marek Kuźniar, elementów dress code-u i stylizacji od Iwony Grzeszek-Dolińskiej, która ukończyła prestiżowy kurs trenerski u nadwornej stylistki Dworu Brytyjskiego, pracy z głosem od Jakuba Porady (mało kto wie, że ten prezenter TVN24 jest również aktorem i wokalistą) i Hanny Kochańskiej  – aktorki teatralnej i telewizyjnej. Ale najważniejszym i najlepszym treningiem zawsze był i będzie ten przed uczestnikami moich warsztatów na sali szkoleniowej.

Zajmuję się również organizacją szkoleń i wiem, jak przebiega cały proces – od pozyskania klienta, poprzez konsultacje, zrekrutowanie idealnego trenera, przygotowanie i drukowanie materiałów szkoleniowych, zorganizowanie całego zaplecza – sali, cateringu, noclegów, dodatkowych atrakcji w czasie wolnym, wydrukowania i wydania zaświadczeń – aż do ewaluacji efektów kształcenia.

Praca trenera to jedno z najpiękniejszych doświadczeń, jakie mnie spotkały w życiu. To właśnie tam, na sali szkoleniowej, podczas warsztatu, w interakcji z grupą czuję się na swoim miejscu. Po wielogodzinnym szkoleniu jestem zwykle zarówno zmęczona i szczęśliwa – to uczucie towarzyszy mi również w górach, które są moją odskocznią od codzienności. To wspaniałe doświadcznie spełnienia zawodowego i wyrazenia swojej pasji poprzez pracę może być również Twoim udziałem, a ja chętnie pomogę Ci podjąć decyzję i ruszyć do przodu. Pokażę Ci jak zacząć wielką życiową przygodę, jaką jest praca trenera.

To co, wchodzisz ze mną na swój Mount Everest?

20160127_125136

Pozdrawiam

Justyna

Brak możliwości komentowania